Proje yönetimi IT departmanı için zorlu bir iş olabilir. Genellikle aynı kadro ile projeleri daha hızlı ve sonuca uygun olacak şekilde teslim etmeleri gerekir.
Asta küçük, orta ve büyük ölçekli IT departmanlarına projelerini başarıyla sunmaları için destek sağlayacak kadar kapsamlı bir deneyime sahiptir. Asta genellikle Asta Powerproject sistemiyle projeleri yönetmek için standart süreçleri ve metodolojileri oluşturarak ekibiyle birlikte çalışmaya başlar. Bu destek projelerin – fizibilite aşamasından proje bitimine kadar- takibinde yardımcı olur ve net yönetim raporlaması için temel oluşturur.

“Asta Powerproject bize çoklu projeler arasındaki görev ve kaynakları tamamiyle görme şansı veriyor. Daha basit ve daha kolay olan bu yazılım gerçekten hesap tablosundan fazlasıdır. Asta Powerproject ile nelerin yaklaştığını şimdi ve gelecekte ne üzerinde çalışıcağımızı ve öne çıkan çelişkileri görebiliyor böylece tahmini olarak doğru bir zaman dilimi verebiliyoruz.”

Robert Douglass, Proje Sistemleri Müdürü, Denbighshire İl Konseyi

Asta Powerproject projeleri ve proje performansını yöneten herkese, her türlü desteği sağlar.

Proje kaynaklarınızı optimize etmek için ilgili videoları izleyebilirsiniz.
İş zekası raporlarına iPad’ten Performans Gösterge monitöründen ulaşarak proje performansını takip edebilirsiniz.
Yer ve zaman farketmeksizin çalışma ekibinin nasıl çalıştığını görebilir, proje ve proje dışı zaman ve giderleri web-tabanlı zaman çizelgeleri üzerinden güncelleyebilirsiniz.
Daha fazla iletişim ve proje işbirliği için Web Access ile mevcut tüm proje verilerini görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.
Çoklu kullanıcı uygulaması birden fazla projeler, programlar ve kaynaklar üzerinde tam ve net bir görünürlük sağlar.
Deneyimli ve nitelikli profesyonellerden oluşan ekibimiz size başarılı bir emplementasyon sunmaktadır.