Prone Proje Yönetim Sistemleri

Prone; Proje Yönetimi Sistemleri alanında kapsamlı çözüm sağlayıcısıdır. Kurulduğundan beri başarılı bir şekilde proje kontrol hizmetleri sunmaktadır. Uzman kadrosuyla sadece proje yönetim sistemi konusuna odaklanmış, ASTA Powerproject (BIM), CostOS, TILOS Doğrusal Planlama, ISETIA, Primavera, Project Tracker ve BIM çözümlerinin yazılım satışlarını ve eğitimlerini veren Türkiye’deki tek distribütör firmadır. Müşterilerimiz fizibilite, teklif, uygulama, kapanış ve tesis yönetimi dönemlerinde sistemin işletilmesi hizmet alımlarından faydalanmaktadır.

Bizim farkımız sayısızca proje yönetimi çözümünü bir arada sunmamızdır ve sektörün lider ürünleri üzerindeki tecrübemize dayanarak müşterilerimize en uygun çözümü analiz edip teklif etmemizdir.

Misyon

Bilişim, eğitim, öğretim, araştırma-geliştirme, toplumsal hizmet ve bilimsel alandaki faaliyetleri ile idari ve yönetimsel işlevleri için gerekli bilişim servislerini ve bu servislerle ilgili destek, danışmanlık, eğitim hizmetlerini, göz önünde tutarak sunmak.

Proje yönetim sistemleri alanında araştırma-geliştirme faaliyetleri içinde olmak.

Ulusal/uluslararası projeler, kurumsal işbirlikleri ve organizasyonlar geliştirmek, var olan oluşumlara katkı vermek ve yönlendirici olmak.

İşletmelerin hedefleri doğrultusunda gerçekleştirmek istedikleri projelerin yönetiminin dünya standartlarına ulaşmasının sağlanmasında danışman firma olmak.

En iyi servis en uygun fiyatla beraber alternatif çözümler üretmek ve sunmaktır

Vizyon

Ulusal piyasada her zaman öncü, alanında “ilk akla gelen, sözlerine sadık, güvenilir ve örnek gösterilen”;

Uluslararası alanda tanınan ve rekabet gücü yüksek olan;

Her zaman güvenilen, danışılan, kurumsal yapı ve kurumsallaşma bilincinin yerleşmiş olduğu bir organizasyon olmaktır.