ISETIA BIM ile Teklif – Planlama – Kontol – İşletme Süreçlerini Nasıl Verimli Yönetebiliriz?

Download images

Sayın İlgili, “ISETIA BIM ile Teklif – Planlama – Kontol – İşletme Süreçlerini Nasıl Verimli Yönetebiliriz?” konulu webinarımız vardır.

Katılımlarınızdan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla

FND & Prone ekibi

Download images

Tekin Guvercin, CEO Future Network Development, İNŞ.YÜK.MÜH

Tekin Güvercin; 15 yıllık deneyimli Proje Yönetimi Danışmanıdır. Otoyol, Metro, Boru Hattı, Demiryolu, Enerji Nakil, Köprü ve Tünel projelerini kapsayan farklı sektörlerdeki 50 farklı ülkede 2000’den fazla kuruluşa proje yönetim danışmanlığı vermiştir. Oracle sertifikalı Primavera Uygulama uzmanı ve Primavera, Asta Powerproject, Tilos programlarının Eğitmenlik Sertfikalarına sahiptir. Ayrıca FND Future Network Development’ın (ISETIA, Asta Powerproject, CostOS, Tilos’un Uluslararası Çözüm Sağlayıcısı) kurucusu ve CEO’sudur.

 

Download images
Tarih
25 Mayıs
Download images
Zaman
11:00 İstanbul 
Download images
Nerede
ONLINE
Download images

ISETIA bulut yada şirket içi kurulabilen web arayüz çözümüdür. Portföy, Program ve Proje Yönetimi desteği vermektedir. Projelerinizi, dökümanlarınızı ve sözleşmelerinizi aynı platformda toplama imkanı sunmaktadır.ISETIA küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşların projelerini başarılı bir şekilde yönetmesine yardımcı olması için tasarlanmıştır. Proje araçlarınız ve ihtiyaçlarınız için önceden yapılandırılmış birçok çözüm sunmaktadır. Kullanıcılar bu çözümlerden bir an önce faydalanabilecektir. İşinizdeki ihtiyaçlara göre esnek fiyatlandırma modeli ve basit lisanslama tekniği ile ödeme yapmanıza imkan sağlamaktadır.

www.isetia.com

Download images
Download images
Download images
Download images